Terapeutické víkendy

Prodloužené terapeutické víkendy

Ze zkušenosti víme, že nejdůležitějším faktorem, který vede k úspěšné změně v životě je pevná vnitřní motivace.

Proto věnujeme posilování motivace, ale zejména jejímu hloubkovému psychologickému zpracování, stěžejní pozornost. Mnohdy vyžaduje naši změnu okolí, kterému chceme z ohleduplnosti či lásky vyhovět.

Tento druh vnější motivace však většinou neposkytuje ten nejpevnější základ pro dlouhodobou změnu našeho životního stylu.

Pokud plánujeme uskutečnit v našem životě určitou změnu, je velmi užitečné vyčlenit si určitý čas a prostor sám pro sebe a zajistit si odstup od každodenních povinností, starostí a vlivu našeho okolí.

Třídenní pobyt s intenzivní individuální a skupinovou terapií, který probíhá v příjemném a zcela diskrétním prostoru wellness resortu, výrazně ovlivňuje úspěšnost celého čtyřměsíčního terapeutického programu. Během těchto pobytů klienti využívají možnosti intenzivní terapie, relaxace a sportu.

Načerpají potřebnou energii, utřídí si priority, ale především upevní vnitřní motivaci, kterou budou v následujících měsících nejvíce potřebovat.

Intenzivní terapeutický pobyt doporučujeme především na počátku, případně v první polovině terapeutického bloku. Partnerům či přátelům nedoporučujeme účast na terapeutickém pobytu ve stejném termínu.